Kategorie
Bez kategorii

Stylistka radzi jakie paznokcie Gdynia są najmodniejsze!

Twoje paznokcie Gdynia są oknami dla twojej duszy… albo czekaj, to nie jest tak, jak mówi cytat. Niemniej jednak zdobienie paznokci naprawdę ostatnio znacznie przyspieszyło i na mojej tablicy Instagram sprytnie zatytułowanej „Paznokcie” zapisano tak wiele manicure. Kiedy siedzę przy biurku, uśmiechnięta twarz pomalowana na moich paznokciach może być jedynym uśmiechem, jaki widzę przez cały dzień. To naprawdę małe rzeczy w życiu. Miło jest mieć odrobinę kaprysu dosłownie na wyciągnięcie ręki. Ale przy tak wielu opcjach zdobienia paznokci i trendach do wyboru łatwo jest zostać przytłoczonym. Wolałbym raczej, aby eksperci podejmowali decyzje, dla których trendów wypróbować dla mnie, dlatego rozmawiałem z tymi stylistkami paznokci z Gdyni na temat ich aktualnych ulubionych trendów.

Bardzo podobały mi się wielokolorowe paznokcie Gdynia, w którym każdy paznokieć ma inny, jednolity kolor. Podobało mi się to, ponieważ wszystkie kolory tak dobrze się uzupełniają, ale nie wiadomo, kiedy dostajesz zwykły manicure. Kolekcja naprawdę błyszczy, gdy wszystko można zobaczyć razem. Moim drugim ulubionym jest gołe paznokcie z ciekawym neutralnym dla zaktualizowanej francuskiej końcówki. Zrobiłem to z Miso i odpowiedź była naprawdę świetna!

Lubię refleksyjne zdobienia paznokcie Gdynia, wycięte w kształcie serca kształty, zdobienia paznokci dla mężczyzn i francuskie zwroty akcji. Moim ulubionym trendem są także tipsy ombré i paznokcie w lamparty. Wykończenie paznokci daje mi pewność siebie.

Co kilka lat trend„ negatywnej przestrzeni ”powraca jako bardzo pożądany wygląd i zawsze jestem fanem. Jeśli nie znasz negatywnej przestrzeni, to wtedy nakładasz zdobienia paznokci, pozostawiając część naturalnego paznokcia odsłoniętą. Uwielbiam ten trend paznokci Gdynia, ponieważ obejmuje naturalne piękno twojego paznokcia, a jednocześnie jest niesamowicie przyciągający wzrok.

Jednym z ulubionych trendów na paznokcie Gdynia w tej chwili są paznokcie wężowe. Ten projekt jest popularny od jakiegoś czasu, ale nigdzie się nie zmierza, zwłaszcza że możesz zachować jego świeżość, zmieniając kolory podstawowe w zależności od pory roku lub nastroju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × three =