Kategorie
Bez kategorii

Jak spersonalizować długopisy reklamowe mazowieckie?

Spersonalizuje długopisy reklamowe mazowieckie, które rozdasz swoim klientom.

Wybierz kolor nadruku:
Obszar nadruku wpływa na twoje logo, informacje umieszczane na wstrzykiwaczu, a jeśli nie będziesz ostrożny, zbyt wiele spowoduje, że obszar będzie zagracony i bałagan. Długopisy reklamowe mazowieckie najlepiej sprawdzają się, gdy wzór ma tylko jeden kolor. Ponieważ obszar jest tak mały, wiele kolorów może się ze sobą łączyć i mogą stać się nieczytelne. Decydując się na projekt, zaleca się stosowanie czytelnych kolorów nadruku. Kolory takie jak czerwony, fioletowy lub pomarańczowy mogą być trudniejsze do zauważenia niż kolory takie jak czarny lub biały. Niezależnie od wybranego koloru, chcesz mieć pewność, że Twoje logo lub informacje pojawią się na ekranie!

Ustal jaka ma być czcionka!
Twoje logo lub projekt powinny być zawsze czytelne. Dlatego czcionka Sans Serif jest zalecana przy zamówieniach pisaków. Zapewnia to, że cały tekst będzie drukowany tak ostro, jak to możliwe, i zminimalizuje wszelkie problemy z mieszaniem się atramentu podczas procesu drukowania.

Kolor pióra jakie będzie miał długopis reklamowy mazowieckie również zależy od Ciebie! Chociaż kolor pióra może nie wydawać się ważny, jest to inna część pióra, którą można dostosować i która może dodatkowo reprezentować Twoją markę. Ponieważ obszar nadruku jest mały, a Twoje logo może nie pasować do korpusu pióra, wybór koloru firmy jest świetnym akcentem końcowym w projektowaniu gadżetów takich jak długopisy reklamowe mazowieckie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 1 =