Kategorie
Bez kategorii

Meble kuchenne – tylko te na wymiar dadzą Ci pełną swobodę!

Odnawianie kuchni jest drogie. Każda branża bierze udział w renowacji kuchni i musisz być przygotowany na koszty i czas związany z tego rodzaju renowacjami. Będziesz potrzebował elektryka, hydraulika, glazurnika, kamieniarza, a częściej producenta szafek. Twoje szafki i inne meble kuchenne będą prawdopodobnie najdroższą częścią Twojej kuchni. Czy warto wybierać niestandardowo, jeśli chodzi o szafki i meble kuchenne? A może lepiej wybrać prefabrykowane szafki, które można kupić w sklepie?

1. Wykończenia – Jeśli masz meble kuchenne wykonane przez frezarkę, masz możliwość wyboru dowolnego wykończenia szaf. Oznacza to, że możesz wybrać dowolny kolor lakieru lub bejcę do drewna. Firma Ekpol może również dopasować do siebie bejcę lub pozyskać dowolny rodzaj drewna. Czy wiesz, że lakierowane lub barwione na zamówienie wykończenie jest jednym z najdroższych wykończeń szafek? Aby stolarz mógł dobrze wykończyć wykończenie, musi spryskać farbą szafki, przeszlifować je, a następnie pomalować ponownie, aby uzyskać idealne wykończenie sklepu, które wszyscy znamy. Zalety stosowania produktu prefabrykowanego obejmują fakt, że ponieważ szafy są produkowane na masową skalę, cena ich pomalowania nie jest tak droga, więc za te szafki płacisz mniej. Wadą jest to, że masz tylko kilka opcji kolorów do wyboru.

2. Dostosowane dopasowanie – Jako projektant wolę projektować meble kuchenne z niestandardową obróbką. Podoba mi się to, że mogę idealnie wypełnić pokój i dopasować szafki do ich przestrzeni bez żadnych nieestetycznych wypełniaczy. W przypadku szafek prefabrykowanych zawsze wyzwaniem jest idealne dopasowanie produktu do przestrzeni. Zawsze muszę wprowadzić jakiś niestandardowy element do projektu kuchni, w postaci mebli kuchennych, które wykorzystuje w przeróżny sposób. Jeśli masz miejsce o powierzchni większej niż 4 metry, dobrym sposobem na wypełnienie go może być przechowywanie wina, półka z książkami lub nawet mały blat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 3 =