Kategorie
Bez kategorii

Kolory jakie mogą mieć bramy Gdynia – wybierz ten najbardziej pasujący!

Jaki kolor bramy Gdynia sprawdzi się najlepiej? Ta ciemnoszara jest idealnym wyborem dla tego koloru domu i cegły. Czarne drzwi garażowe byłyby zbyt surowe. Bramy garażowe uzupełniają również kolor dachu. Odważniejszy kolor frontowych drzwi sprawiłby, że ten dom naprawdę wyróżniałby się na ulicy, jak na zdjęciu powyżej. drzwi garażowe, czarne, ale zbyt ciemne, szare byłyby lepsze Te czarne drzwi i bramy garażowe mogą być dla niektórych nieco zbyt surowe, ale pasują do okien i balustrad w domu. Innym wyborem może być połączenie z bocznicą kremu i przejście z ciemniejszym odcieniem kremu. Surowe czarne garażowe bramy Gdynia stają się centralnym punktem, w którym punktem centralnym powinna być droga wejściowa i architektura krajobrazu w Gdyni.

Beżowy lub Taupe to również dobry kolor. Niektóre kolory cegieł decydują o tym, jaki powinien być kolor bramy. Jeśli masz cegłę w rodzinie beżowo-taupe, wybranie tradycyjnego beżu lub taupe zakamufluje twój garaż i nie sprawi, że będzie to centralny punkt, w którym nie powinien być.

Orzech Brązowy – wybierz ten kolor na bramy Gdynia jeśli lubisz klasykę. Jeśli wolisz cieplejsze odcienie, ale podoba Ci się pomysł ciemnego koloru do bram garażowych, głęboki orzechowy brąz jest dobrym wyborem dla Ciebie. Orzech brązowy, jeśli zostanie wykonany prawidłowo, może wyglądać jak drogie drewniane drzwi bez drogiej ceny. drzwi garażowe, orzechowy brąz.

Wskazówka projektanta: Wszystkie ciemnobrązowe kolory nie są sobie równe. Kluczem jest wybór odpowiedniego koloru „orzechowego brązu”. „Prawy” kolor orzechowo-brązowy może być dobrą imitacją drewnianych drzwi, jak widać na powyższym zdjęciu. „Nieprawidłowy” lub „stary” ciemnobrązowy kolor może faktycznie oznaczać datę domu. Jeśli nie masz pewności, poproś o pomoc kogoś, kto ma dobre kolory.

Czy przednie i garażowe drzwi powinny być tego samego koloru? NIE! Przednie drzwi powinny być Twoim punktem centralnym. Twoje drzwi wejściowe powinny być zabawnym i odważnym stwierdzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 3 =