Kategorie
Bez kategorii

Jakie zabawki hurtownia posiada?

Niemowlęta i małe dzieci w wieku poniżej 3 lat – jakie zabawki z hurtowni są dla nich odpowiednie? Dzieci poniżej 3 roku życia zwykle wkładają wszystko do buzi. Unikaj kupowania zabawek przeznaczonych dla starszych dzieci, które mogą zawierać małe części, które mogą spowodować zadławienie. W szczególności należy unikać zabawek z małymi częściami, które mogą zmieścić się w cylindrze testowym z dławikiem lub rurce testowej bez dławika, która ma szerokość 1 1/4 cala i długość 2 1/4 cala oraz symuluje rozmiar i kształt gardła małego dziecka.

Nigdy nie pozwalaj dzieciom w wieku poniżej 8 lat bawić się niedopompowanymi lub zepsutymi balonami ze względu na niebezpieczeństwo zadławienia. Unikaj kulek, piłek i gier z piłkami, które mają piłki o średnicy 1,75 cala lub mniejszej – zabawki hurtownia doradzi Ci jak dobrać je do wieku. Produkty te stanowią również ryzyko zadławienia małych dzieci. Unikaj zabawek z małymi magnesami, kawałkami magnetycznymi lub luźnymi magnesami, ponieważ mogą zostać połknięte. Niestety, jeśli dwa magnesy połączą się ze sobą po połknięciu, mogą powodować niedrożność jelit lub poważniejsze problemy. Dzieci w tym wieku ciągną, szturchają i skręcają zabawki hurtownia. Poszukaj zabawek, które są dobrze wykonane z mocno zabezpieczonymi oczami, nosami i innymi częściami.

Dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 5 – jakie zabawki hurtownia ma dla nich w ofercie? Unikaj zabawek z ostrymi krawędziami i ostrzami. Unikaj zabawek zbudowanych z cienkiego, kruchego plastiku, który mógłby łatwo rozbić się na małe kawałki lub pozostawić postrzępione krawędzie. Poszukaj domowych materiałów artystycznych, w tym kredek i zestawów farb, oznaczonych oznaczeniem „ASTM D-4236”. 4 Oznacza to, że produkt został sprawdzony przez toksykologa i, jeśli to konieczne, opatrzony ostrzeżeniami. W tym wieku powinieneś nadal unikać zabawek z magnesami, w tym zestawów budowlanych lub zabawkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × four =