Kategorie
Bez kategorii

Podnośniki i dźwigniki nożycowe

Podnośniki i dźwigniki nożycowe to oferta firmy 5M-Lift. Technicznie wszystkie podnośniki i dźwigniki nożycowe mogą być używane na zewnątrz. Istnieją jednak pewne elementy konstrukcyjne, które sprawiają, że podnośniki nożycowe szczególnie nadają się do miejsc pracy na zewnątrz. Podnośnik i dźwignik nożycowy przeznaczony do użytku na zewnątrz jest zwykle podnośnikiem wysokiego poziomu używanym do uzyskiwania dostępu do przewodów telefonicznych lub elektrycznych. Posiadają wytrzymałe opony pneumatyczne do trudnego terenu. Napędzane silnikiem gazowym lub wysokoprężnym windy zewnętrzne nie są ograniczone do żywotności baterii ani połączenia elektrycznego.

Windy do palet, skrzyń ładunkowych i doków – poznaj ofertę 5M-Lift! Kuzyn na małą skalę konwencjonalnego podnośnika nożycowego, podnośników paletowych, do skrzyń ładunkowych i doków wykorzystuje charakterystyczną konstrukcję nożycową do poruszania się i manipulować paletami i innymi ciężkimi przedmiotami w przestrzeni magazynowej. Są dostępne w różnych wersjach i często są projektowane z myślą o dużej mobilności. Podnośniki dokowe i dźwigniki nożycowe zapewniają skuteczną siłę podnoszenia podczas przenoszenia ciężkich ładunków z podłogi magazynu na wysokość platformy ciągnika siodłowego.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz części do harmonogramu konserwacji podnośnika nożycowego, chcesz wymienić stary podnośnik, czy też kupujesz po raz pierwszy, fachowy personel firmy 5M-Lift zapewni, że otrzymasz odpowiedni podnośnik do pracy. Przyjdź i sprawdź, jakie są podnośniki nożycowe i skontaktuj się z nami już dziś! Oczekujemy na kontakt zwrotny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 5 =