Kategorie
Bez kategorii

Gospodarstwo agroturystyczne Kaszuby jako pomysł na wczasy

Kraje europejskie budują sieć placówek zajmujących się agroturystyką na Kaszubach i nie tylko. Kaszuby mają bardzo długą tradycję, a szczególnie Stara Kiszawa zyskała prestiżowy status agroturystyczny. Tysiące malowniczych wiosek rozsianych po całym wybrzeżu brzmią bujnie; odwiedzający przyjeżdżają, aby zobaczyć popularne farmy makaronów, gaje oliwne i plantacje wina. Gospodarstwo agroturystyczne Kaszuby przyciągają miłośników piwa, którzy odkrywają region i jego tradycje piwowarskie; jednakże powoli pojawiają się stadniny koni, a nawet hodowle kóz; W końcu robienie koziego sera nie znajduje się w codziennym menu turystycznym.

Gospodarstwo agroturystyczne Kaszuby jest jednym z bardziej uczęszczanych miejsc. Znajduje się tu 100 gospodarstw agroturystycznych, a także karczmy wiejskie, hotele rodzinne i domki letniskowe. Zróżnicowany krajobraz kraju jest inspirujący, a wszystkie pory roku mają do zaoferowania coś specjalnego.

Czy słyszałeś kiedyś o agroturystyce? Co to dokładnie znaczy? Gospodarstwo agroturystyczne Kaszuby to miejsce, w którym spotyka się rolnictwo i turystyka, aby zapewnić Ci niesamowite wrażenia edukacyjne, niezależnie od tego, czy będzie to wycieczka po gospodarstwie rolnym lub ranczo, festiwal czy zajęcia z wyrobu sera. Rolnicy, farmerzy i winiarnie z gospodarstwa agroturystycznego przekształcają swoją ziemię w miejsce docelowe i otwierają swoje drzwi dla publiczności, aby uczyć więcej o tym, co robią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 3 =