Kategorie
Bez kategorii

Kominiarz Gdańsk zaprasza – czyszczenie, przeglądy, odbiory kominowe

Twój komin może nie być pierwszą rzeczą, o której myślisz, jeśli chodzi o czystość w domu, ale nigdy nie należy go przeoczyć. Zabrudzony komin może nie tylko negatywnie wpłynąć na jakość powietrza w domu, ale może również stać się zagrożeniem i wypełnić dom dymem przy następnym rozpaleniu pożaru. Niektóre znaki, na które należy zwrócić uwagę, to:

Twój ogień pachnie – Ten wyraźny zapach palącego się drewna na opał powinien być przyjemny, ale jeśli Twój komin jest pełen sadzy, może mieć nieprzyjemny piżmowy zapach i powinieneś wezwać naszych specjalistów od kominiarzy z Gdańska.

Twój komin bez ognia brzydko pachnie – Sadza brzydko pachnie, gdy jest lub nie ma ognia. Więc jeśli z Twojego komina wydobywa się dymny zapach sadzy, potrzebujesz osoby takiej jak kominiarz Gdańsk. Ciężki czas na rozpalenie ognia – Kiedy twój kreozot jest bardzo gęsty, możesz nie uzyskać łatwej wentylacji, jak spalające się gazy, które muszą zapalić płomienie. Jeśli masz trudności z rozpaleniem suchego drewna, skontaktuj się z naszymi technikami jakie stosuje kominiarz Gdańsk. Widoczna sadza lub kreozot – Jeśli widzisz widoczną czarną sadzę lub kreozot, będziesz potrzebować kominiarza. Oczyść kominek, weź latarkę i usiądź na plecach, aby mieć dobry widok w górę komina. Jeśli jest tak brudno, że nie możesz sobie wyobrazić zrobienia tych trzech rzeczy, zadzwoń do nas.

Jak często kominiarz Gdańsk musi zamiatać komin? Częstotliwość, ile razy komin musi być czyszczony, zależy od tego, co się pali i jak często się pali. Nasz zespół kominiarzy z Gdańska wraz z wieloma innymi profesjonalistami w tej dziedzinie sugeruje, aby Twój komin był czyszczony co najmniej dwa razy w roku w poszukiwaniu drewna. Ponownie, zmienia się to w przypadku różnych elementów, więc najlepiej jest skontaktować się z lokalnym specjalistą od kominów w celu uzyskania dokładnej wyceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × two =