Kategorie
Bez kategorii

Agroturystyka Kościerzyna a przedsiębiorstwa rolnicze

Przedsiębiorstwa agroturystyczne w Kościerzynie oparte na towarach zazwyczaj sprzedają produkty odwiedzającym na miejscu. Tego typu firmy obejmują zbieranie dyni i inne operacje typu u-pick, takie jak owoce, warzywa, choinki, produkty szkółkarskie i lokalne, naturalnie pozyskiwane towary. Firma może działać całorocznie lub sezonowo. Firmy takie jak agroturystyka Kościerzyna mogą zapewnić zabawne i ekscytujące możliwości poznania przyrody, życia na farmie i historii wsi. Doświadczenia obejmują jazdę na szlaku, labirynty kukurydzy, wycieczki po farmach i muzea. Tego typu firmy zwykle działają przez cały rok lub, jeśli są sezonowe, są powiązane z istniejącym gospodarstwem rolnym lub ranczo, zwanym również agroturystyka Kościerzyna.

Kościerzyna ma mały, ale prężny przemysł winiarski. Winnice i winiarnie można znaleźć w całym stanie. Winiarnie produkują wino z winogron uprawianych w winnicach na miejscu, sprowadzanych z innych lokalizacji lub z połączenia obu.

Nie wszystkie przedsiębiorstwa agroturystyczne w Kościerzynie rejestrują się w ODAFF, więc lista ta nie była wyczerpująca. Niemniej jednak dane zebrane w ramach ankiety dostarczają przydatnych informacji na temat jakim jest agroturystyka Kościerzyna jako całości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

four × 4 =