Kategorie
Bez kategorii

Sklep online biżuteria z bursztynu – oferta na naszyjniki, kolczyki i zawieszki

Bursztyn bałtycki sprzedawany przez sklep online biżuteria z bursztynu jest jedną z najcenniejszych odmian żywicy tego prastarego drzewa i stanowi doskonały dodatek do każdej kolekcji biżuterii.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci ocenić bursztyn bałtycki przed jego zakupem z miejsca jakim jest sklep online biżuteria z bursztynu. Co to jest bursztyn bałtycki? Bursztyn bałtycki to bursztyn występujący nie tylko w regionie bałtyckim, ale także w niektórych częściach Niemiec, Rosji i Polski.

Bursztyn ten ma ponad 40 milionów lat i zawiera kwas bursztynowy, dlatego bursztyn bałtycki nazywany jest również „sukcynitem”.

Ocena Bursztynu Bałtyckiego:
O wartości bursztynu bałtyckiego decyduje przede wszystkim jego kolor. Przejrzystość również odgrywa pewną rolę, chociaż związek między nią a ceną nie zawsze jest prosty. Zabiegi poprawiające wygląd bursztynu bałtyckiego są dość powszechne i niekoniecznie obniżają jego wartość, a często stosuje je sklep online biżuteria z bursztynu. Przyjrzyjmy się szczegółowo każdemu z tych czynników:
– Kolor Bursztynu Bałtyckiego dużo mówi nam o cenie jaki będziesz musiał zapłacić za niego w sklepie online z biżuterią z bursztynu. Najpopularniejsza barwa bursztynu bałtyckiego to jasno- do średnio-ciemnożółtej (zwykle określana jako cytrynowa lub miodowa). Istnieją ciemniejsze odmiany, które mają bardziej brązowawe lub czerwonawe odcienie, a niektóre kawałki są nawet białe i nieprzejrzyste. Bursztyn bałtycki o niebieskich lub zielonych odcieniach również istnieje, ale takie egzemplarze są bardzo rzadkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

four × 1 =