Kategorie
Bez kategorii

Czy każdy sklep musi być wyposażony w kasy fiskalne?

Kasy fiskalne to najpopularniejsza opcja dla małych firm. Współpracuje z wewnętrzną siecią serwerów do przechowywania i pobierania danych. Jest to bardzo podobne do instalowania oprogramowania na komputerze osobistym i uzyskiwania do niego dostępu z dysku twardego. Systemy on-premise to doskonały wybór, ponieważ działają szybko, bez konieczności korzystania z połączenia internetowego. Największą wadą kasy lokalnej jest to, że odpowiadasz za konserwację i modernizacje. Czasami te ulepszenia wymagają specjalisty od kas fiskalnych. Będziesz także mieć dostęp do danych tylko wtedy, gdy nie znajdujesz się przed kasą detaliczną.

Kasy fiskalne POS oparte na chmurze umożliwia zabranie firmy w dowolne miejsce, gdzie jest dostęp do Internetu. To świetna opcja dla mobilnych firm, które obsługują targi rolne i targi. Jest idealny dla mobilnych firm, takich jak trenerzy osobiści, specjaliści od napraw domowych i prywatni trenerzy.

Opcja POS w chmurze umożliwia prowadzenie działalności na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dostęp do oprogramowania można uzyskać z dowolnego smartfona, tabletu lub urządzenia przenośnego. Sprzedaży można dokonywać, gdy Twoi pracownicy są poza sklepem który jest wyposażony w kasy fiskalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

two × three =