Kategorie
Bez kategorii

Oto skup aut Pruszków zaprasza!

Tak, kiedy kupujesz nowy samochód od dealera prowadzącego skup aut Pruszków, ty (i dealer ze skupu aut Pruszków) zazwyczaj musicie podpisać tytuł własności. Tytuł oznacza własność, więc przepisanie tytułu oznacza, że ​​jesteś prawnym właścicielem pojazdu. W zależności od stanu i planu finansowania, dealer prowadzący skup aut Pruszków może być zobowiązany do złożenia podpisanego tytułu własności w BMV lub DMV po sfinalizowaniu zakupu. W przeciwnym razie sprzedawca powinien przekazać ci tytuł bezpośrednio.

Tytuł jest wymagany do zarejestrowania samochodu, co możesz zrobić w swoim BMV lub DMV, przynosząc umowę kupna samochodu (lub rachunek sprzedaży) i wszelkie inne wymagane dokumenty. Tytuł będzie zawierał Twój numer rejestracyjny, wagę pojazdu, Twoje imię i nazwisko oraz adres, a także informacje identyfikujące Twój samochód, takie jak numer VIN, marka i model. Jeśli na twoim samochodzie jest zastaw, tytuł będzie również zawierał informacje o zastawniku.

Co to jest zestawienie licznika kilometrów?
Deklaracja licznika kilometrów mówi, ile mil ma pojazd w momencie zakupu. Prawo federalne wymaga ujawnienia licznika kilometrów przy sprzedaży każdego pojazdu poniżej 16 000 funtów i mniej niż 10 lat.

Przebieg pojazdu ma kluczowe znaczenie przy ustalaniu cen ubezpieczenia i prawdopodobnie będziesz musiał zanieść wyciąg z licznika kilometrów, podpisany przez sprzedającego i kupującego, do BMV lub DMV podczas rejestracji samochodu jaki kupiłeś w miejscu takim jak skup aut Pruszków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − one =